SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ LÜTFEN YUKARDAKİ RESİMLERDEN GEREKLİ İNCELEMELERİNİZİ YAPIP FARKLI BİR İSTEĞİNİZ VAR İSE SİPARİŞ ESNASINDA TARAFIMIZA BİLDİRİNİZ.

GENELLİKLE MÜŞTERİLERİMİZ MIKNATIS UYGULMASI KONUSUNDA FİKİR SAHİBİ OLMADIĞINDAN ATÖLYEMİZ ÜRÜNDEN GEREKLİ VERİMİ ALMANIZ İÇİN DENEYİMLERİ SONUCUNDA EDİNDİĞİ BİLGİLERİ KULLANARAK EN İYİ UYGULAMAYI, SECTİĞİNİZ ÜRÜNE ADAPTE ETMEKTEDİR.

BADEM ŞEKERLİ ÜRÜNLERDE ŞEKERİN KONUKLAR TARAFINDAN TÜKETİLECEĞİ VE TÜLÜN OBJEDEN AYRILACAĞI DÜŞÜNÜLEREK MIKNATIS ÖZELLİĞİ KULLANILAN OBJENİN HEMEN ARKASINA YAPIŞTIRILIR. BADEM ŞEKERİ TÜKETİLİP TÜL ÇIKARILMADIĞI MÜDDETÇE OBJENİZ HERHANGİ BİR ZEMİNE YAPIŞMAZ.

YAPIŞACAK ZEMİN VE MIKNATISLI BÖLGE ARASINDA TÜL BULUNDUĞUNDAN MIKNATIS İŞLEVİNİ YAPAMAZ.

LAVANTALI UYGULAMALARDA, LAVANTA OBJEDEN AYRILMAYACAĞI VE TÜL ÇIKARILMAYACAĞI İÇİN MIKNATIS LAVANTALI KISMIN ÜZERİNE YAPIŞTIRILIR.

BÖYLECE ÜRÜN ZEMİNE DİREKT YAPIŞIR. LAVANTALI UYGULAMALARDA LAVANTA TOPU ÜRÜNÜN ÖN YÜZÜNDEN GÖRÜLMEYECEK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLİR.

 MIKNATIS UYGULAMASI BAZI ÜRÜNLERDE MÜMKÜN OLMADIĞINDAN BU ÖZELLİĞİN ÜRÜNLERE UYGULANMASI KİŞİYE ÖZEL OLARAK YAPILIR VE SİPARİŞİNİZ ESNASINDA SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTMENİZ İSTENİR.

MIKNATIS UYGULAMASI BEDELİ 0,15 KRŞ OLUP (100 ADET 15TL) SİPARİŞ ESNASINDA BELİRTİLMEMİŞ

YADA ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEMESİ DURUMUNDA ÜRÜN MIKNATISSIZ OLARAK GÖNDERİLİR.